Policjanci z I Komisariatu Policji poszukują mężczyzn, którzy w jednym ze sklepów metodą zbliżeniową dokonali płatności nie swoją kartą. Mundurowi w toku czynności zabezpieczyli nagranie ze sklepowego monitoringu, na którym widać całe zdarzenie.

Apele policji o pomoc w ustaleniu sprawców przestępstw bardzo często przynoszą pozytywny efekt. Niejednokrotnie takie społeczne napiętnowanie sprawców powoduje, że sami zgłaszają się na policję. Tym razem policja prezentuje nieuczciwych mężczyzn, którzy w jednym ze sklepów za zakupy zapłacili nie swoją kartą. Płatności dokonali metodą zbliżeniową. Sprawę prowadzą policjanci z I Komisariatu Policji w Lublinie, którzy zabezpieczyli nagranie ze sklepowego monitoringu. Widać na nim całe zajście.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na ul. 3 Maja w Lublinie. Jak ustalili policjanci portfel z kartą i dokumentami skradziono młodej kobiecie w jednym z lokali znajdujących się w pobliżu sklepu. Dlatego policja zwraca się z apelem do osób, które ich rozpoznają, aby skontaktowały się z dyżurnym I Komisariatu Policji w Lublinie przy ul. Okopowej lub telefonicznie pod nr tel. (81) 535-45-73 lub 997. Anonimowość zapewniona!

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876