Za pobicie mieszkańca Lublina odpowie 20-latek, który wspólnie z kilkoma innymi kompanami pobił nietrzeźwego na jednej z ulic miasta.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z 24 na 25 czerwca w rejonie skrzyżowania ul. Ruskiej i Targowej w Lublinie. Grupa kilku osób zaczepiła nieznanego im mężczyznę. Nietrzeźwy 36-latek w wyniku pobicia trafił do szpitala. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń i szybko został wypisany do domu.

O sprawie dowiedzieli się policjanci z II komisariatu. Mundurowi zatrzymali w tym tygodniu jednego ze sprawców pobicia. Okazał się nim 20- latek. Jak się okazało, mężczyzna był karany za podobne przestępstwa. Niedawno wyszedł na wolność po 3 latach „odsiadki”.

5 lipca policjanci doprowadzili 20-latka do prokuratury. Mężczyzna będzie odpowiadał za pobicie w warunkach recydywy.

To jednak nie jedyna osoba, która będzie odpowiadać za swoje czyny przed sądem. Okazało się bowiem, że i sam pokrzywdzony ma coś na swoim sumieniu. Policjanci ustalili, że mężczyzna poszukiwany był do odsiadki za wcześniej popełnione przestępstwo. Miał karę 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności. 36-latek został już przewieziony do aresztu śledczego.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876