Policjanci zatrzymali 4 młodych mężczyzn, którzy wczoraj rano w centrum miasta pobili taksówkarza. Mężczyźni chodzili po jezdni kiedy nadjechał taksówkarz. Gdy ich wymijał uderzyli w karoserię samochodu. Wtedy doszło do krótkiej wymiany zdań, po której młodzi mężczyźni pobili 53-latka. Wszyscy zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia.

Do pobicia doszło 15 października po godzinie 4 rano przy ul. Lubartowskiej w Lublinie. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że grupa czterech młodych mężczyzn weszła na jezdnię. W tym czasie kierujący taksówką 53-latek próbował ich wyminąć. To im się nie spodobało i jeden z nich najprawdopodobniej uderzył ręką w karoserię auta. Taksówkarz zatrzymał auto i wysiadł. Wtedy doszło do krótkiej wymiany zdań, po której młodzi mężczyźni pobili 53-latka.

Po telefonicznym zgłoszeniu od świadka oficer dyżurny natychmiast skierował w miejsce najbliższe patrole. Po chwili pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się policyjni wywiadowcy z KMP w Lublinie. Podczas pościgu zatrzymali jednego z uciekających mężczyzn. Kolejni trzej zostali ustaleni i zatrzymani tego samego dnia w miejscach zamieszkania przez kryminalnych z komendy miejskiej i komisariatu II Policji. Okazali się nimi młodzi mieszkańcy Lublina w wieku od 18 do 19 lat. Wszyscy byli już notowani przez policję. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876