3 listopada, w piątek po południu, na policję zgłosił się 19-latek. Chłopak przyznał się do zabicia swojej koleżanki. Charakter i sposób zadawania ciosów wskazywały na kłótnię między młodymi. O zabójstwie już informowaliśmy, teraz trochę więcej szczegółów tej tragedii.

Zmarła miała na ciele kilkanaście ran ciętych zadanych nożem. Po sekcji zwłok okazało się, że dwie z nich – w szyję i brzuch – były niestety śmiertelne. Ciało 18-latki odnaleziono w kamienicy przy ul. Królewskiej w Lublinie. Leżało w piwnicy, która, jak wiele tych z okolic starej części miasta, ma skomplikowany układ.

Kiedyś mieścił się tam klub młodzieżowy. Obecnie nieczynny, ale zdarzało się, że młodzi tam wciąż przychodzili. W piątkowe popołudnie znaleźli się tam ofiara i jej zabójca.

Prokuratura, powołując się na dobro śledztwa, odmawia odpowiedzi na wiele pytań dziennikarzy. Możemy więc tylko nieoficjalnie podać, że Jan W. i Marlena chodzili do tej samej klasy w lubelskim technikum hotelarskim. Prawdopodobnie byli parą. Dyrektor szkoły został w poniedziałek przesłuchany w sprawie.

Najprawdopodobniej w kamienicy przy Królewskiej mieszkał znajomy podejrzanego o zabójstwo. To on miał dać koledze klucze do piwnicy, do której 19-latek zaprowadził koleżankę i tam ją zabił.

Jan W. został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu dożywocie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876