Policjant będący w czasie wolnym od służby wykazał się czujnością. Funkcjonariusz zatrzymał 32-letniego mężczyznę zaraz po tym jak wyszedł z jednego ze sklepów w galerii handlowej ubrany w 3 kurtki.

Do zdarzenia doszło w środę 15 listopada około godz. 11:00, w jednym ze sklepów odzieżowych w galerii handlowej przy Al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Sprawca w przymierzalni poobrywał klipsy zabezpieczające od dwóch kurtek i założył je pod swoją kurtkę i tak wyszedł ze sklepu. Całe zdarzenie zaobserwował policjant z Komendy Miejskiej Policji, który przebywał w galerii na zakupach. Widząc to i nienaturalnie ubranego mężczyznę funkcjonariusz zareagował i zatrzymał na gorącym uczynku sklepowego złodzieja. Wykorzystując chwyt transportowy zaprowadził sprawcę z powrotem do sklepu i o wszystkim poinformował jego pracowników. Na miejsce zostali wezwani umundurowani policjanci, którym został przekazany sprawca kradzieży. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Lublina, który w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Skradziony towar o wartości blisko 600 zł wrócił do sklepu.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży. Okazało się, że nie jest to jego pierwszy konflikt z prawem i mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje Sąd.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876