Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który udając troskliwego tatusia na zakupach, kradnie kurtkę i chowa ją do dziecięcego wózka. Na stronie pokazujemy film z przebiegu tej kradzieży.

Jak widać na nagraniu mężczyzna z dziecięcym wózkiem wchodzi do jednego ze sklepów w galerii handlowej przy ul. Lipowej w Lublinie. Wykorzystuje fakt, że pracownica sklepu jest zajęta, stawia wózek za wieszakiem z ubraniami i kradnie jedną z kurtek. Mężczyzna wykorzystał do kradzieży wizerunek troskliwego taty na zakupach z małym dzieckiem, którego nikt nie będzie podejrzewał o złe zamiary. Kamera była jednak bezduszna i zarejestrowała całą kradzież.

Dowcipem błysnęli też policjanci, którzy zwrócili się apelem do złodzieja: Proszę oszczędzić sobie resztki wstydu i zgłosić się od razu do komisariatu. Podajemy dokładne dane: Lublin ul. Tomasza Zana 45, tel. (81) 535 48 00. Im szybciej Pan to zrobi tym szybciej zniknie Pana wizerunek ze strony. Czynne całą dobę. Prosimy nie zapomnieć o kurtce zwłaszcza tej kradzionej!!!

Policjanci mogą kpić ze złodzieja, bo ostatnio publikacja takich wizerunków na różnych stronach internetowych wcześniej lub później prowadzi do wykrycia danych sprawcy.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876