Lubelscy policjanci od 24 lutego poszukiwali mężczyzny, który tego dnia wieczorem, przy jednym ze sklepów w centrum miasta, ranił ostrym narzędziem dwóch młodych mężczyzn. Jeden z pokrzywdzonych – 27 latek pomimo podjętej reanimacji zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Drugi – 26-letni mieszkaniec grodu koziołka trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP i KWP w Lublinie zatrzymali 31-latka. Mężczyzna poszukiwany był od minionej soboty. Do tragicznej w skutkach awantury doszło w minioną sobotę o godz. 21: 30, przed sklepem spożywczym przy ul. Narutowicza w Lublinie. Dwóch mężczyzn zostało ugodzonych ostrym przedmiotem.

W niedzielę policjanci zatrzymali do sprawy 34-letniego Włodzimierza P. Podejrzany usłyszał zarzut dotyczący utrudniania postępowania. Mężczyzna jest znany mundurowym, był już wcześniej notowany.

Od soboty poszukiwano jego kompana. To 31 latek, bez stałego miejsca zamieszkania. Policjanci sprawdzali wszystkie miejsca, każdy trop, który mógł ich doprowadzić do poszukiwanego. Kryminalni z KMP w Lublinie wspólnie z policjantami z komendy wojewódzkiej zatrzymali go w jednym z mieszkań w Lublinie. Mężczyzna wkrótce doprowadzony zostanie do prokuratury. 31-latek wcześniej miał już konflikt z prawem. Był notowany m.in za przestępstwa narkotykowe.

Łęczna 2 marca

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876