Za usiłowanie kradzieży z włamaniem odpowie dwóch młodych mężczyzn w wieku 19 i 20-lat. Próbowali się włamać do jednego z kiosków, gdzie wybili szybę, jednak zostali spłoszeni przez świadka. Policjanci zrobili zasadzkę na włamywaczy i zatrzymali ich kiedy ci wrócili po fanty.

W nocy z wtorku na środę około godz. 23:20 dyżurny policji został powiadomiony o tym, że dwóch mężczyzn usiłowało się włamać do jednego z kiosków na terenie Bychawy. Zgłaszający słysząc hałasy, wyszedł zobaczyć co się dzieje i spłoszył dwóch włamywaczy. Na miejsce pojechali policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie, którzy potwierdzili, że ktoś usiłował włamać się do kiosku. Mundurowi postanowili zastawić zasadzkę na włamywaczy i ukryli się w pobliżu. Po krótkiej chwili po fanty powróciło dwóch mężczyzn. Wtedy do akcji wkroczyli funkcjonariusze i zatrzymali ich na gorącym uczynku.

Sprawcami okazali się dwaj młodzi mężczyźni w wieku 19 i 20-lat. Młodszy jest mieszkańcem Bychawy, natomiast starszy pochodzi z gm. Niedrzwica Duża. Obaj zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania znajdowali się pod wpływem alkoholu. Właściciel kiosku oszacował straty na kwotę około 1000 zł.

Dzisiaj zostaną im przedstawione zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Grozi im za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 21 czerwca

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876