Sąd zastosował tymczasowy areszt dla 18-latka za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Młody mężczyzna wpadł z marihuaną podczas kontroli drogowej.

W nocy z piątku na sobotę na ulicy Turystycznej w Lublinie policyjni wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi. W trakcie czynności znaleźli w aucie woreczek z marihuaną. Okazało się, że narkotyki należą do 18-letniego pasażera. Młody mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na VI Komisariat Policji w Lublinie.

Kryminalni z „szóstki” przeszukali miejsce zamieszkania mieszkańca gm. Serniki i znaleźli znaczne ilości narkotyków. Łącznie zabezpieczyli ponad 300 działek dilerskich marihuany i ponad 600 porcji dilerskich amfetaminy. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna prowadził uprawę konopi indyjskich.

18-latek został już doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. 22 lipca sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 23 lipca

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876