Szybka reakcja policjantów z Oddziału Prewencji Policji uratowała życie 53-latka. Mężczyzna usiłował odebrać sobie życie i został odcięty przez członków rodziny. Mundurowi przeprowadzili reanimację przywracając jego funkcje życiowe.

Wczoraj, 29 października kilka minut po godz. 21:00 dyżurny lubelskiej jednostki otrzymał zgłoszenie z treści, którego wynikało, że 53-latek z Lublina usiłował popełnić samobójstwo. Natychmiast pod wskazany adres pojechali policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie.

Funkcjonariusze na miejscu w przedpokoju jednego z mieszkań na lubelskich Tatarach zauważyli leżącego mężczyznę, który został odcięty przez członków rodziny. Okazało się, że mężczyzna nie ma funkcji życiowych. Mundurowi natychmiast przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Prowadzili ją do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia, a później wspólnie z ratownikami medycznymi. Po przywróceniu krążenia policjanci pomogli w przeniesieniu mężczyzny do karetki. Niedoszły samobójca został on przewieziony do szpitala.

 

Łęczna 30 października

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876