Policyjni wywiadowcy zatrzymali 23-latka, który wraz z dwoma znajomymi przyjechał pod jedną z restauracji będąc pod wpływem narkotyków. W jaguarze, którym kierował, policjanci znaleźli w dodatku nabitą suszem roślinnym szklaną fifkę oraz dilerkę z narkotykami.

Telefon dotyczący dziwnego zachowania kierowcy jaguara, który podjechał pod jedną z restauracji przy Al. Tysiąclecia w Lublinie policjanci otrzymali w piątek po godz. 22. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierujący tym autem może być pod działaniem alkoholu albo narkotyków.

Na miejsce dyżurny skierował policyjnych wywiadowców z KMP w Lublinie. Funkcjonariusze ujawnili na parkingu opisywany samochód, a wewnątrz trzech młodych mężczyzn w wieku 22, 23 i 24 lat. Jak się okazało, pojazdem przyjechał 23-letni mieszkaniec Lublina. Fakt ten potwierdziły także nagrania z pobliskich kamer monitoringu.

Funkcjonariusze poddali mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu i narkotyków. Badanie wykazało, że 23-latek znajduje się pod działaniem środków odurzających. Ponadto mundurowi znaleźli w pojeździe nabitą szklaną fifkę oraz dilerkę z suszem marihuany, które leżały na podłodze jaguara.

23-latek został zatrzymany, zaś pojazd zabezpieczony na parkingu. W miniony weekend na Komisariacie II Policji w Lublinie mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego. Jak się okazało, 23-letni lublinianin dopuścił się tego przestępstwa w momencie, kiedy miał już orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów, dlatego może mu teraz grozić kara nawet do 5 lat więzienia.

Łęczna 17 grudnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876