Policjanci zatrzymali 36-latka, który w aucie przewoził znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej.

Podczas minionego weekendu na ul. Nadbystrzyckiej policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Nissan. W trakcie czynności w aucie mundurowi znaleźli sporą ilość narkotyków. Samochodem podróżował 36-latek z Lublina. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 400 działek dilerskich marihuany i ponad 300 porcji dilerskich amfetaminy.

36-latek w Wigilię został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Prokuratur zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli od mieszkańca Lublina mienie o wartości ponad 13 tys. zł.

Łęczna 26 grudnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876