Prawie 0,5 kg marihuany zabezpieczyli kryminalni. Policjanci narkotyki znaleźli w pomieszczeniach zajmowanych przez 31-latka.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Niemcach podejrzewali, że mieszkający na jednej z posesji w gm. Niemce 31-latek może posiadać znaczne ilości narkotyków. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych do którego doszło 21 lutego funkcjonariusze znaleźli znaczne ilości marihuany, namiot wraz oprzyrządowaniem służący do uprawy konopi oraz profesjonalną, bardzo dokładną wagę elektroniczną. W działaniach brał również pies służbowy wyszkolony do wyszukiwania narkotyków, który znalazł jeden z pakietów środków odurzających ukryty w budynku gospodarczym. Mieszkaniec posesji został zatrzymany.

Z 31-latkiem zostały przeprowadzone czynności procesowe. Policjanci ustalili również osoby, którym, mężczyzna miał udzielać narkotyków. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli od niego pieniądze w kwocie 5 tys. zł.

Łęczna 23 lutego

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876