Policjanci zatrzymali 26-latkę, która posiadała ponad 300 porcji amfetaminy i prawie 60 porcji marihuany. W chwili zatrzymania miała przy sobie bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii. Miała odlecieć tego samego dnia wieczorem. Trafiła jednak do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

Policjanci z III komisariatu ustalili, że 26-letnia mieszkanka Lublina może posiadać narkotyki. Podczas przeszukania jej mieszkania znaleźli ponad 300 porcji amfetaminy i prawie 60 porcji marihuany. Jak się okazało kobieta miała przy sobie bilet lotniczy do Wielkiej Brytanii. Miała odlecieć tego samego dnia wieczorem. Zamiast tego trafiła do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Została doprowadzona do prokuratury, a następnie sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował 3 miesięczny areszt.

Nie wiadomo jeszcze, czy kobieta chciała przemycić posiadane narkotyki na wyspę.

Łęczna 2 sierpnia 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876