Wczoraj w nocy trwała akcja poszukiwawcza za zaginionym 19-latkiem. Zaniepokojona rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Młody mężczyzna wyszedł z domu i poinformował najbliższych o zamiarze popełnienia samobójstwa.

Wczoraj późnym wieczorem 19-letni mieszkaniec Lublina wyszedł z domu i poinformował najbliższych o zamiarze odebrania sobie życia. Zaniepokojona rodzina około godz. 21:30 powiadomiła policję. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy podjęli akcję poszukiwawczą. Komendant z IV Komisariatu Policji w Lublinie ogłosił alarm dla podległych policjantów. Po około trzech godzinach od rozpoczęcia poszukiwań funkcjonariusze z „czwórki” odnaleźli zaginionego 19-latka na jednym z lubelskich osiedli.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów i ich zaangażowaniu, młody mieszkaniec Lublina nie zdążył nic sobie zrobić, jego życiu również nie zagraża niebezpieczeństwo. 19-latek został przekazany pod opiekę lekarzom.

Łęczna 4 sierpnia 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876