Do Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wpłynęło podziękowanie dla policjantów za udzieloną pomoc przy awarii samochodu. Zostało ono skierowane do funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie, którzy w minionym tygodniu dbali o bezpieczeństwo uczestników XXV edycji Pol’And’Rock Festival.

Do Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie wpłynęło podziękowanie od właścicielki samochodu, który uległ awarii w minioną niedzielę w Kostrzynie nad Odrą. Kobieta pisze w nim, że jest miło zaskoczona reakcją funkcjonariuszy:

„… W imieniu moim i moich woodstockowych towarzyszy chciałabym bardzo podziękować wspaniałym policjantom, którzy bez wahania pomogli nam w momencie awarii samochodu. Pragnę nadmienić, iż auto zepsuło się w niedzielę, a więc znalezienie tego dnia mechanika, który podjąłby się naprawy graniczyło z cudem. Dlatego właśnie ta pomoc była bezcenna. Uważamy, że taka postawa jest godna naśladowania. Sami byliśmy miło zaskoczeni faktem, iż nawet po naszym powrocie z Kostrzyna panowie wciąż interesowali się czy udało nam się wrócić bezpiecznie, bez żadnych następnych niespodzianek. Ukłony dla tak cudownych i życzliwych ludzi…

Swoje podziękowania kobieta skierowała do policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie, którzy w minionym tygodniu dbali o bezpieczeństwo uczestników XXV edycji Pol’And’Rock Festival.

Łęczna 8 sierpnia 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876