Policjanci zatrzymali 43-latka, który ukradł sejf z pieniędzmi. Poszkodowana 31-latka oszacowała wartość skradzionego mienia na 11 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży.

Do kradzieży doszło podczas spotkania towarzyskiego w domu 31-latki. Kobieta umówiła się z niedawno poznanym 43-letnim mężczyzną z Lublina. Podczas spotkania oboje spożywali alkohol. W pewnym momencie 43-latek wyszedł niepostrzeżenie z mieszkania. Dopiero po jego wyjściu 31-latka zorientowała się, że z mieszkania zniknął sejf. Kobieta złożyła zawiadomienie na II Komisariacie Policji w Lublinie i oszacowała wartość skradzionego mienia na kwotę 11 tys. zł. Niestety nie była w stanie podać personaliów swojego znajomego.

Zajmujący się sprawą kryminalni dotarli do monitoringu, gdzie widoczny był sprawca. Na tej podstawie ustalili, że czynu tego dokonał 43-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży. Grozić mu może teraz kara do 5 lat więzienia.

Łęczna 30 września 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876