Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiejszej nocy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym audi 20-latek najprawdopodobniej wskutek usterki pojazdu zatrzymał się na pasie awaryjnym. Kiedy młody mężczyzna znajdował się obok swojego auta, nagle został potrącony przez kierującego peugeotem boxerem. Niestety życia 20-latka nie udało się uratować.

Do wypadku doszło dzisiaj przed godz. 3 w nocy w Jastkowie. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z lubelskiej drogówki ustalili wstępnie, że kierujący samochodem osobowym marki Audi najprawdopodobniej wskutek usterki pojazdu zjechał częściowo na pas awaryjny. W pewnym momencie, kiedy znajdował się przy samochodzie, został potrącony przez jadący w tym samym kierunku samochód marki Peugeot Boxer z przyczepą.

Poszkodowany 20-latek poniósł śmierć na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego samochodem dostawczym. Mężczyzna był trzeźwy.

Czynności na miejscu wypadku prowadzili policjanci z KMP w Lublinie pod nadzorem prokuratora. Ustalane są okoliczności i przyczyny wypadku.

Łęczna 13 października 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876