Trwa akcja poszukiwawcza na Zalewie Zemborzyckim. Policjanci i strażacy szukają dwóch wędkarzy. Ciało jednego z nich już udało się znaleźć.

Dwaj mężczyźni w wieku 37 i 60 lat przyjechali na ryby nad Zalew Zemborzycki wczoraj (6 grudnia) około godz. 17:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mieli własny rower wodny. Niestety do wczesnych godzin rannych nie wrócili do domu. Zaniepokojona rodzina poinformowała o tym policję. Od rana nad zalewem pracują policjanci i inne służby. Odnaleziony został samochód, którym przyjechali wczoraj wieczorem.

Oprócz policji w działaniach bierze udział udział Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno - Nurkowego lubelskiej straży pożarnej, która używa sonaru. Dodatkowo przeszukiwany jest brzeg zbiornika.

Około południa w okolicach tamy odnaleziono przewrócony rower oraz zwłoki jednego z mężczyzn. Nadal trwają poszukiwania drugiej osoby.

Łęczna 7 grudnia 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876