Policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i niewielkie ilości amfetaminy.

Policjanci z II komisariatu weszli wczoraj na jeden z lubelskich adresów. Z ustaleń operacyjnych wynikało, iż mieszkający tam 25-latek może posiadać narkotyki. W czynności zaangażowano przewodnika wraz z psem służbowym z Aresztu Śledczego w Lublinie.

Podczas sprawdzania kolejnych pomieszczeń pies zwrócił uwagę na schowane pod schodami pudełko po mopie. Jak się okazało nie bez przyczyny. Wewnątrz kryminalni odnaleźli narkotyki. Łącznie ponad 70 gramów marihuany oraz niewielkie ilości amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 3 grudnia 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876