Mężczyzna poproszony podczas spotkania towarzyskiego o opuszczenie lokalu wyciągnął rewolwer, którym zaczął wymachiwać. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania broni oraz naruszenia miru domowego.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu policjanci otrzymali od jednego z uczestników spotkania. Z informacji przekazanej funkcjonariuszom wynikało, że w mieszkaniu przebywa mężczyzna, który pomimo próśb nie chce opuścić lokalu. Dodatkowo, w pewnym momencie miał wyciągnąć rewolwer, którym zaczął spokojnie kręcić na palcu, nie reagując na wezwania właściciela.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze wylegitymowali 68-latka z Lublina. Podczas czynności znaleźli przy nim rewolwer oraz amunicję. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mieszkaniec Lublina usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz naruszenie miru domowego. Został objęty dozorem policji. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Łęczna 09 stycznia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876