Już na placu manewrowym zakończyła się przygoda 44-latka z prawem jazdy. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu przyszedł zdać egzamin na prawo jazdy, które wcześniej stracił … za jazdę po pijanemu. W organizmie miał przeszło promil alkoholu.

Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego zawiadomili lubelskich policjantów, że jeden z kursantów podszedł do części praktycznej egzaminu na prawo jazdy pod wpływem alkoholu. Egzaminatorka podczas manewrów na placu, wyczuła do 44-latka silną woń alkoholu.

Skierowani na miejsce policjanci ruchu drogowego przeprowadzili badanie trzeźwości 44-letniego mieszkańca gm. Chodel. Miał przeszło promil alkoholu i w takim stanie przyszedł zdawać egzamin na prawo jazdy kat. B.

Teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara 5 lat więzienia, wysoka grzywna oraz długi zakaz kierowania pojazdami.

 

Łęczna 12 października 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876