Policjanci zatrzymali 46-letniego kierowcę, który podczas kontroli drogowej chciał wręczyć policjantom drogówki pieniądze w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Mężczyznę skontrolowano podczas działań „Kaskadowy pomiar prędkości”, gdy w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 30 km/h.

25 lutego po godz. 9:00 w miejscowości Kolonia Siedliszczki patrol ruchu drogowego prowadząc działania „Kaskadowy pomiar prędkości” zatrzymał do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 30 km/h. Za popełnione wykroczenie funkcjonariusz zaproponował mandat karny kredytowany oraz 4 punkty karne. 46-letni kierowca w zamian za odstąpienie od ukarania go mandatem oraz punktami próbował wręczyć policjantowi 200 zł łapówki. Za popełnione przestępstwo mężczyzna został zatrzymany.

Jeszcze wczoraj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Świdniku, gdzie usłyszał zarzuty. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876