Dwóch motocyklistów straciło wczoraj (19 sierpnia) na 3 miesiące uprawnienia do kierowania na skutek brawurowej jazdy zakończonej zatrzymaniem przez policjantów. Jeden z nich przekroczył dopuszczalną w obszarze zabudowanym prędkość o 55 km/h, a pomiar prędkości drugiego z nich wykazał 127 km/h na odcinku z ograniczeniem do 50 km/h.

Wczoraj we wczesnych godzinach wieczornych, w trakcie patrolu nieoznakowanym radiowozem, w miejscowości Krzesimów, policjanci ze świdnickiej drogówki namierzyli motocykl poruszający się na obszarze zabudowanym z prędkością 105 km/h. Kierowcą okazał się 26-latek ze Świdnika, który za popełnione wykroczenie ukarany został wysokim mandatem karnym i 10 punktami karnymi. Z uwagi na to, iż na odcinku, którym się poruszał obowiązywało ograniczenie dopuszczalnej prędkości do 50 km/h, zostało mu dodatkowo zatrzymane prawo jazdy. Kilkadziesiąt minut później w tej samej miejscowości, również w obszarze ograniczenia prędkości do 50 km/h, zatrzymany został kolejny motocyklista, który jechał 127 km/h. 49-latkowi z Lublina również zatrzymano prawo jazdy na okres trzech miesięcy i ukarano wysokim mandatem oraz 10 punktami karnymi.

Łęczna 20 sierpnia 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876