127 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje prędkość do 50 km/h jechał 22-letni kierowca BMW. Został zatrzymany. Mężczyzna otrzymał od policjantów mandat oraz utracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Wczoraj, 5 września policjanci ze świdnickiej drogówki patrolowali drogi powiatu z videorejestratorem w nieoznakowanym pojeździe służbowym. Po godz. 21 w Świdniku na Al. Lotników Polskich zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki BMW 22-letniego mieszkańca gminy Piaski. W obszarze zabudowanym w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h kierowca pędził z prędkością 127 km/h. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym w kwocie 500zł oraz policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

To już kolejny przypadek kiedy aktywność lokalnej społeczności poprzez wykorzystanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa przyczynia się do eliminowania z ruchu kierowców lekceważących przepisy ograniczenia prędkości. Miejsce, w którym doszło do zdarzenia naniesione jest przez mieszkańców na KMZB.

Łęczna 6 września 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876