55-latek odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Volkswagen, którym przewoził pasażerów, został zatrzymany przez patrol drogówki.

Od wczesnych godzin porannych 12 grudnia policjanci ze Świdnika prowadzili działania w ramach ogólnopolskiej akcji „SMOG”, mającej na celu eliminowanie z ruchu pojazdów emitujących nadmierne ilości spalin. Tuż po godz. 6:00 w Majdanie Kawęczyńskim zatrzymali do kontroli drogowej bus prywatnej firmy przewozowej, wiozący pasażerów do Lublina. Z uwagi na wyczuwalną od kierowcy woń alkoholu policjanci poddali go badaniu trzeźwości, które wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. 55-latek z gm. Krzczonów odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z kodeksem karnym to przestępstwo zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 13 grudnia 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876