Pogorszenie warunków panujących na drodze było głównym powodem trzech porannych zdarzeń drogowych 11 lutego. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitali na badania.

11 lutego po godz. 8 policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów w miejscowości Kolonia Struża. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki BMW 19-latek z gminy Trawniki po zakończeniu manewru wyprzedzania wpadł w poślizg i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem marki Hyundai, kierowanym przez 39-latka z Lublina. Obydwa pojazdy wypadły z drogi do przydrożnych rowów. Kierowcy byli trzeźwi. Zostali przewiezieni do szpitala na badania.

Kolejne zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło chwilę później. Okazało się, że 48-letnia kierująca pojazdem marki Opel w miejscowości Piaski Wielkie wpadła w poślizg i wjechała w bariery energochłonne. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła 8-letnia pasażerka pojazdu. Na szczęście nie odniosła obrażeń i po badaniach została zwolniona do domu. Kierująca była trzeźwa. Została ukarana mandatem karnym.

Tuż przed godziną 9:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Wierzchowiska pojazd wjechał w bariery. Pojazdem marki Seat kierował 32-latek z gminy Trawniki. Na szczęście jemu ani pasażerom nic się nie stało. Za wykroczenie spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

Łęczna 12 lutego 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876