Świdniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 8 maja w miejscowości Stryjno Pierwsze. Kierujący motocyklem zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Renault. Kierujący jednośladem doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.
Około godziny 12:30 w miejscowości Stryjno Pierwsze jadący samochodem 66-latek zatrzymał się, aby skręcić w lewo we wjazd do jednej z posesji.

W tym czasie doszło do zderzenia z jadącym od strony Krzczonowa motocyklistą. Kierujący jednośladem 21-letni mieszkaniec gminy Rybczewice w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Motocyklista na swoim koncie posiada dwa sądowe orzeczenia zakazujące prowadzenie pojazdów mechanicznych.
Policjanci prowadzą postępowanie mające wyjaśnić szczegóły okoliczności wypadku. Niezależnie od ustaleń dotyczących samego zdarzenia, kierującemu motocyklem grozi odpowiedzialność karna do 3 lat pozbawienia wolności za niestosowanie się do zakazu orzeczonego przez sąd.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876