Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego. Zderzyły się citroen z vw bora. Oba pojazdy prowadziły panie. Dwie osoby z volkswagena trafiły do szpitala.

14 grudnia po godz. 19 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym we Włodawie na skrzyżowaniu Al. Piłsudskiego/Szkolna/Reymonta. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, iż kierująca Citroenem C4 18-latka z Włodawy, jadąc z ul. Reymonta na ul. Szkolną, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na 30-letniej mieszkance gm. Hańsk, poruszającej się Al. Piłsudskiego. Volkswagen po uderzeniu wjechał na krawężnik, uszkodził barierki i zatrzymał się na chodniku. Poruszało się nim pięć osób. Kierująca i jedna pasażerka trafiły do szpitala we Włodawie.

Oba pojazdy uległy znacznemu uszkodzeniu. Kierującej w wydostaniu się z pojazdu musieli pomóc ratownicy. Trwa ustalanie kategorii obrażeń ciała, których doznali uczestnicy zdarzenia. Kierujące były trzeźwe. Kierująca Citroenem 18-latka już straciła uprawnienia do kierowania – miała je zaledwie od lutego tego roku.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876