Policja poszukuje zaginionego Krzysztofa Iwaniaka, który 2 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. 58-latek poruszał się rowerem typu damka koloru brązowego z czarnymi wstawkami, z przymocowanym na stałe do bagażnika koszykiem koloru czarnego.

Zaginiony jest mieszkańcem Białki gm. Milejów, ma około 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, faliste, kol siwego, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia ubrany był w czapkę typu kaszkiet koloru białego, spodnie koloru czarnego typu dżins, koszulkę z krótkim rękawem koloru jasnożółtego z białymi pasami na wysokości klatki piersiowej, półbuty czarne. Charakterystyczny chód - ,,na prostych nogach”. Poruszał się rowerem typu damka kol. brązowego

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, prosimy przekazać do Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej na numer telefonu (81) 752-72-10 lub do najbliższej jednostki Policji tel. 997/112.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876