32-latek z Ludwina jechał na Mazury, ale podróż przerwała policyjna kontrola. Ponieważ miał pół promila alkoholu w organizmie zatrzymano mu prawo jazdy.

11 czerwca około godziny 3:15 w miejscowości Nowogród policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Renault Laguna. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało 32-letni mieszkaniec gminy Ludwin miał około pół promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna jechał wypoczywać na Mazurach. Urlop i relaks w krainie tysiąca jezior mógł się skończyć w pozbawionym większej wody Nowogrodzie, gdyby na szczęście jego małżonka, nie dość, że była trzeźwa to miała jeszcze prawo jazdy. Siadła więc za kierownicę i pojechała na wymarzony urlop.

Czy taki też będzie dla 32-latka należy wątpić. Nie dość, że żona zapewne nie przejdzie do porządku dziennego nad całą sprawą, to jeszcze policjanci za jazdę w stanie po spożyciu alkoholu zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Mężczyźnie grozi również kara aresztu albo grzywny.

Łęczna 12 czerwca

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876