Dzisiaj w nocy na ul. 11-Listopada w Łęcznej kierujący pojazdem marki Chevrolet uderzył w barierki, następnie staranował hydrant, znak typu lustro i wjechał w kamienicę. Za nie dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze sprawca został ukarany mandatem karnym.

3 grudnia w nocy po godz. 2:00 oficer dyżurny otrzymał informację, iż na ul. 11-Listopada w Łęcznej kierujący pojazdem wjechał w kamienicę uszkadzając wcześniej barierki i hydrant. O całym zajściu poinformowała policję świadek całego zdarzenia. Policjanci na miejscu zdarzenia zastali 32-letniego kierowcę i uszkodzony pojazd marki Chevrolet z hydrantem na masce. Ponadto efektem jazdy mężczyzny były wygięte barierki ogrodzeniowe, uszkodzony hydrant, znak typu lustro oraz drzwi kamienicy.

Jak ustalili stróże prawa, kierujący był trzeźwy, zaś do zdarzenia doszło w wyniku nie dostosowania prędkości do panujących warunków atmosferycznych, za co kierujący został ukarany mandatem karnym.

Minionej nocy panowały niekorzystne warunki atmosferyczne, w wielu miejscach droga pokryta była warstwą lodu.

Łęczna 03 grudnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876