Zatrzymaniem przez policję zakończyła się podróż dla 33-latka, który kierował motocyklem pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 10 lat. Z kolei 41-letni kierowca volkswagenem wpadł w ręce mundurowych po tym jak kompletnie pijany wsiadł za kierownicę pojazdu.

Wczoraj, 9 czerwca po godz. 15.00 w miejscowości Charlęż łęczyńscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę motocyklu marki honda. 33-letni mieszkaniec gm. Łęczna oświadczył, że nie posiada prawa jazdy. W trakcie kontroli okazało się, że ma on zatrzymane i cofnięte uprawnienia i posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2026 r. Wkrótce za popełnione przestępstwo nieopowiedziany kierowca usłyszy zarzuty.

Drugi kierowca wpadł w ręce policjantów na terenie gm. Milejów. W trakcie kontroli drogowej policjanci wyczuli woń alkoholu od 41-letniego mężczyzny i mając podejrzenia, że znajduje się on pod wpływem alkoholu zweryfikowali jego stan trzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił prawo jazdy i wkrótce za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Łęczna 10 czerwca 2019

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876