W Wólce Cycowskiej odbyły się zawody strzeleckie zorganizowane przez KPP w Łęcznej z okazji 100 rocznicy powstania policji państwowej. Zawodnicy strzelali z broni sportowej i walczyli o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie. Rywalizacja odbyła się w klasyfikacji drużynowej oraz indywidualnej kobiet i mężczyzn.

Udział w rywalizacji wzięły 23 drużyny, w tym reprezentujące służby mundurowe. Po zaciętej sportowej rywalizacji indywidualnej oraz drużynowej zostali wyłonieni zwycięzcy. Najlepszymi umiejętnościami strzeleckimi wykazały się „Orły” Związku Zawodowego Górników Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. Drugie miejsce zajęli pracownicy z Urzędu Gminy Cyców, zaś trzecie pracownicy z SP ZOS Szpital Powiatowy w Łęcznej.

Gratulacje, puchary, oraz medale zwycięzcom wręczył komendant policji w Łęcznej - mł. insp. Paweł Paździor oraz burmistrz Łęcznej - Leszek Włodarski. Na puchar i uścisk dłoni mogli liczyć również „Najwięksi pudlarze”, którym nie udało się w ogóle trafić w tarcze.

Łęczna 12 czerwca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876