W marcu w Węgrowie odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów w kickboxingu w formule pointfighting i lightcontact oraz Puchar Polski dzieci 7-9 lat w formule pointfighting.

Łęczyńską Akademię Sztuk Walki Go Fight reprezentowało 27 zawodników, którzy wywalczyli aż 20 medali w tym: 5 złotych, 9 srebrnych i 6 brązowych. Wśród kadetów najlepszy był Kacper Głowienka. W pięknym stylu gromił swoich rywali w drodze do finału, sięgając po najwyższe podium i tytuł Mistrza Polski w kickboxingu. Tuż za nim w tej samej kategorii uplasowali się zawodnicy naszego klubu: Kacper Szymczuk- zdobywając tytuł vice-mistrza Polski i Bartosz Sadowski- II vice-mistrz Polski.

Świetne występy wśród kadetów zanotowali również Nikodem Dejko ,Karolina Bojarczyk oraz Brajan Sarachin. Po rewelacyjnych walkach doszli do finałów i zdobyli srebrne medale, oraz miano vice-mistrzów Polski. Tytuł II vice-mistrza Polski uzyskał Daniel Szostakiewicz, który po dłuższej przerwie w startach wraca do formy.

Drugiego dnia zawodów ekipa w składzie 4 osobowym: Kacper Głowienka, Kacper Szymczuk, Brajan Sarachin, Nikodem Dejko postawiła swoje pierwsze kroki w walce ciągłej- light contact, notując na swoim koncie bardzo dobre występy. Nikodem wygrał 2 walki, Brajan wygrał 1 walkę. Obaj zawodnicy otarli się o strefę medalową przegrywając niejednogłośnie 2:1.

Po raz pierwszy w historii Polskiego Związku Kickboxingu odbył się Puchar Polski formule pointfighting dla dzieci 7-9 lat. Wśród chłopców najlepszy okazał się Paweł Bielecki, który zanotował na swoim koncie aż 4 wygrane walki z bardzo mocnymi przeciwnikami i został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Hanna Czubacka, również nie miała sobie równych. Wygrała wszystkie swoje walki przed czasem i została wybrana najlepszą zawodniczką Pucharu Polski. Hania i Paweł otrzymali wyróżnienie HEROS od Polskiego Związku Kickboxingu.

O dobrych występach mogą mówić Olaf Steć oraz Amelia Parczewska, którzy zdobyli w swoich kategoriach złoto oraz Miłosz Dejko i Magdalena Śmigielska, którzy ulegli w finałach swoim kolegom z klubu ostatecznie sięgając po srebrne medale.

Debiutujący w formule pointfighting zawodnicy: Martyna Lachowska, Izabela Chochół, Kuba Szymczuk zdobyli srebrne medale; Karol Śmigielski, Antoni Gil, Igor Głowienka oraz Weronika Bogusz wywalczyli brązowe medale.

Zawodników do turnieju przygotowywali Dawid Szewczyk oraz Tadeusz Wesołowski.