Dzisiaj, siódmego stycznia piłkarze Górnika Łęczna wracają z urlopów. O godzinie 15.30 sztab szkoleniowy i zawodnicy spotkają się na pierwszych w tym roku zajęciach.

Drużyna Górnika Łęczna ma za sobą niezłą pierwszą część sezonu. Po dwudziestu kolejkach podopieczni trenera Kamila Kieresia zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli i z dorobkiem 42 punktów mają zaledwie o jedno „oczko” mniej niż prowadzący Widzew Łódź. W tej sytuacji nikt w zespole nie ukrywa, że celem na koniec sezonu jest awans do 1. ligi.

Piotr Sadczuk, prezes Górnika Łęczna w wywiadzie dla gol24 stwierdził: Wiem, że jesteśmy w II lidze, ale to jest ten moment, gdy Górnik Łęczna po prostu musi się odbić się od dna. A drugą ligę traktujemy właśnie jako dno, od którego trzeba się odbić. Chciałbym, żeby piłkarze czuli się związani z klubem. Nie chcę ludzi, którzy przychodzą na pół roku i wyjeżdżają, tylko chciałbym, by czuli się dobrze, spokojnie oraz stabilnie. Nie ma co ukrywać, że bardzo pomaga nam w tym miejsce w tabeli oraz perspektywy walki o coś więcej.

Zielono-czarni siódmego stycznia spotkają się na treningu wprowadzającym. Potem piłkarze przejdą szereg badań pod kątem wydolności szybkości i siły. Potem przyjdzie czas na ciężką pracę połączoną z grami kontrolnymi, a tych ma być aż 10.

Szczegółowy plan przygotowań Górnika Łęczna do rundy wiosennej

7 stycznia: pierwszy trening; 8 stycznia: badania wydolnościowe; 9 stycznia: badania szybkościowe i siły. Sparingi: 18 stycznia – Orlęta Radzyń Podlaski (godz. do ustalenia, Łęczna); 22 stycznia – Motor Lublin (g. 11, Łęczna); 25 stycznia – Stal Rzeszów (g. 12, Rzeszów); 29 stycznia – Resovia (g. 12, Rzeszów); 1 luty – GKS Bełchatów; 5 luty – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (Łęczna); 8 luty – Stal Stalowa Wola; 12 luty – Legionovia Legionowo; 15 luty – Radomiak Radom; 22 luty – GKS Tychy (Tychy); 29 luty/1 marca – wyjazdowy mecz ligowy z Elaną Toruń.

Łęczna 07 stycznia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876