Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 27-latka, który kierował daewoo tico. Według zgłoszenia, kierujący zajechał drogę innemu uczestnikowi ruchu zmuszając go do zjechania na pobocze.

Wczoraj, 10 września około godziny 20 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Dorohucza pojazdem tico porusza się mężczyzna, który zajechał drogę kierującemu nissanem zmuszając go wykonania gwałtownego manewru i zjechania na pobocze. W miejscowości Piaski Górne policjanci z drogówki zatrzymali opisywany pojazd.

Okazało się, że za kierownicą znajduje się 27-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu łęczyńskiego, od którego czuć woń alkoholu. Kierowca został na miejscu przebadany na zawartość alkoholu, a wynik wskazał ponad promil alkoholu.

Mężczyzna nie miał też uprawnień do kierowania pojazdami. Podczas kontroli drogowej zachowywał się agresywnie w stosunku do kierowcy nissana, a swoją złość rozładował kopiąc w drzwi tego pojazdu w konsekwencji uszkadzając je.

Kierowca tico został zatrzymany, a pojazd odholowany na parking. Po wykonaniu niezbędnych czynności mężczyzna został zwolniony. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876