W Wólce Cycowskiej doszło do kolizji dwóch pojazdów. Jeden z kierujących uciekł z miejsca zdarzenia. Świadek kolizji udał się w pogoń za uciekinierem i zatrzymał go.

Wczoraj, 8 lutego wieczorem w miejscowości Wólka Cycowska doszło do kolizji drogowej. Jadący samochodem marki Citroen zjechał na przeciwległy pas jezdni i najechał na prawidłowo jadący pojazd marki Ford, którym kierował 21-letni mieszkaniec powiatu chełmskiego. Jak wynikało z relacji świadków kierujący citroenem już wcześniej wykonywał niebezpieczne manewry i dawało to podstawę do przypuszczeń, że może być pijany. Po kolizji kierowca citroena nie zatrzymał się i zaczął oddalać się w kierunku Świerszczowa.

W pewnym momencie skręcił w polną drogę, a następnie wjechał w pola. W pogoń za drogowym piratem udał się inny kierowca, który był świadkiem kolizji. Ponieważ miał samochód terenowy pościg po polach nie był dla niego problemem. Uciekinier wjechał swoim samochodem na jedną z posesji w gm. Cyców i tam 37-latek z Terespola dokonał jego zatrzymania i wezwał Policję.

Przybyli na miejsce policjanci przebadali uciekiniera pod kątem trzeźwości. Urządzenie wykazało blisko 1,9 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznę podejrzewanego o dokonanie kolizji pod wpływem alkoholu zatrzymano i trzeźwieje on w policyjnym areszcie. Popełnione przestępstwo zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876