To już ostatni tydzień rekrutacji uczestniczek konkursu Wybory Miss Powiatu Łęczyńskiego, który odbędzie się 9 września w Ludwinie, podczas Dożynek Powiatowo-Gminnych. Nabór kandydatek potrwa do 10 sierpnia.

W Wyborach Miss Powiatu Łęczyńskiego mogą wziąć udział wszystkie piękne i odważne mieszkanki powiatu łęczyńskiego, powyżej 15 roku życia. Podobnie jak w latach ubiegłych, uczestniczki konkursu zaprezentują się na dożynkowej scenie w stroju ludowym oraz wieczorowym. Udział w konkursie to okazja do realizacji swoich marzeń i sprawdzenia się przed konkursowym jury oraz zgromadzoną publicznością.

Nabór kandydatek prowadzi Starostwo Powiatowe w Łęcznej. Informacji na temat konkursu udziela Wydział Inwestycji, Promocji i Rozwoju Powiatu - Aleksandra Wolska, tel. 81/ 531 52 04 lub 81/ 531 52 02. Zgłoszenia należy przesłać w formie skanu na adres e–mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Łęcznej (pokój nr 9 lub Lokalne Centrum Informacji Turystycznej). Osoby niepełnoletnie biorą udział za zgodą opiekuna prawnego.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa zamieszczone są na stronie http://www.powiatleczynski.pl. Zapraszamy również na profil społecznościowy konkursu: https://www.facebook.com/missdozynek/
Organizatorami konkursu są: Starostwo Powiatowe w Łęcznej oraz Diva Glamour Event Agency. Na laureatki czeka wiele atrakcyjnych nagród, a także możliwość zaistnienia w świecie modelingu.

Pula nagród w konkursie: kontrakt na udział w pokazach mody oraz występ w półfinałach konkursu Queen of Poland od Agencji Promocji i Reklamy ART MODELS - największej i najbardziej renomowanej agencji modelek na Lubelszczyźnie; voucher na usługi szkoleniowe w Centrum Edukacji w Łęcznej, gotówka o łącznej wartości 1000 zł od Starostwa Powiatowego w Łęcznej; sukienka od TOKARZ DESIGN - polskiej marki modowej, oferującej wysokiej jakości ubrania dla wszystkich kobiet; sukienka od ELIZABETH - sklepu w Łęcznej (przy dworcu autobusowym) z sukienkami Elizabeth Collection na każdą okazję; voucher na buty do wykorzystania w sklepach MILA w Łęcznej - pawilon handlowy "Dzik" i RCH "WAMEX"; biżuteria od AnnDzi; vouchery na usługi kosmetyczne od Studia Wizażu&Stylizacji DIVA GLAMOUR; vouchery na usługi kosmetyczne od mobilnego studia wizażu i stylizacji ARTFACE; voucher na wybraną usługę fryzjerską w Studio Stylizacji Włosów - Atelier Fryzjerski DIZAIN w Łęcznej; vouchery na dwutygodniową kurację dietetyczną w gabinecie dietetycznym PROJEKT ZDROWIE Łęczna, ul. Targowa 3; karnety do fitness club "MICHELE FIT&CAFE" w Łęcznej; vouchery do Parku Trampolin JUMP XL w Lublinie; vouchery na usługi restauracyjne w HOTELU SECESSION w Łęcznej; vouchery na usługi restauracyjne w RESTAURACJI COUNTRY w Kolonii Łuszczów; kwiaty od KWIACIARNI FINEZJA w Łęcznej. Relację foto z Wyborów Miss Powiatu Łęczyńkiego 2018 przygotuje: FOTOOKO Sławomir Pięciak

 

Łęczna 1 sierpnia

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876