Łęczyńscy kryminalni zatrzymali 36-latka, który aby uniknąć odsiadki za popełnione przestępstwa kradzieży z włamaniem ukrywał się w Niemczech. Za mężczyzną lubelskie sądy wydały listy gończe. Kiedy na chwilę wrócił do Polski, został zatrzymany na terenie powiatu chełmskiego.

36-letni mieszkaniec gm. Ludwin poszukiwany był od 2016 roku. Listy gończe wydały za nim lubelskie sądy. Mężczyzna dopuścił się bowiem kilku włamań i w wyznaczonym terminie nie zgłosił się od odbycia kary pozbawienia wolności. Jak się okazało, poszukiwany był też przez inny sąd celem odbycia kary za kierowanie samochodem pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień. Łącznie miał spędzić za kratami blisko dwa lata.

Zapewne wizja spędzenia takiego czasu „za kratkami” spowodowała, że 36-latek ukrywał się przed organami ścigania. Z informacji mundurowych wynikało, że wyjechał za granicę – do Niemiec. Jego dobra passa skończyła się dzisiaj, 24 października, kiedy to policjanci z Łęcznej wpadli na jego trop. Okazało się, że mężczyzna przyjechał na kilka dni do Polski i ukrywał się na terenie powiatu chełmskiego.

Wkrótce 36-latek odpowie za popełnione przewinienia i rozpocznie odbywanie kary pozbawienia wolności, gdyż został już przewieziony do Aresztu Śledczego.

 

Łęczna 24 października

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876