Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj, 5 grudnia w m. Maryniów, gm. Milejów. 52–letni rowerzysta nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdżający pojazd marki Volkswagen.

Wczoraj po godz. 17:00 dyżurny łęczyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Maryniów, gm. Milejów doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 19-letni mieszkaniec gm. Milejów jadąc na prostym odcinku drogi widział nadjeżdżającego rowerzystę z przeciwnej strony. Ten do pewnego momentu jechał swoim pasem, lecz nagle zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z nadjeżdżającym volkswagenem.

52-letni rowerzysta z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Łęcznej. Jak się okazało kierujący jednośladem był nietrzeźwy, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto poruszał się po zmroku bez elementów odblaskowych. Pytany o okoliczności zdarzenia oświadczył, że nic nie pamięta.

Łęczna 06 grudnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876