Łęczyńscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 75–latka, który w m. Wesołówka kierował skodą. Mężczyzna posługiwał się podrobionym prawem jazdy. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił na siebie, kiedy przekroczył podwójna linię ciągłą.

W sobotę przed godz. 10.00 w miejscowości Wesołówka gm. Puchaczów policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Skoda. Kierowca przekroczył podwójną linię ciągłą. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym oraz punktami karnymi.

Kierowca, mieszkaniec Lublina, okazał policjantom prawo jazdy. Podczas sprawdzania dokumentu funkcjonariuszy zdziwiły nieprawidłowości jakie tam się znajdowały. Dokument posiadał dane niezgodne z danymi w systemach policyjnych. Ponadto nie posiadał znaków wodnych i holograficznych. Z kolei organem wydającym był wójt. Kierującemu policjanci zatrzymali prawo jazdy w związku z podejrzeniem, że może być podrobione lub przerobione.

Funkcjonariusze w tej sprawie prowadzą postępowanie. Mężczyźnie grozi teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 18 marca

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876