Siedem osób trafiło do szpitala wskutek obrażeń doznanych podczas wypadku drogowego w miejscowości Leopoldów. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że 21-letnia kierująca citroenem podczas skrętu w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy renault.

Wczoraj wieczorem w miejscowości Leopoldów na drodze wojewódzkiej doszło do groźnego w skutkach wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów. W zdarzeniu oprócz 21-letniej i 28-letniego kierowcy uczestniczyło jeszcze pięciu pasażerów. Policjanci ustalili, że jadąca citroenem kobieta wykonując na skrzyżowaniu manewr skrętu w lewo nie udzielała pierwszeństwa jadącemu drogą główną citroenowi, wskutek czego doszło do zderzenia pojazdów.

Policjanci ustalili, że kierowcy byli trzeźwi. Kierującej citroenem zostało zatrzymane prawo jazdy. Siedmioro uczestników zdarzenia zostało przetransportowanych do szpitala, zaś do chwili obecnej czworo jest hospitalizowanych. Dokładne okoliczności zdarzenia bada policja.

Łęczna 23 kwietnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876