Wczoraj po godz. 21:00 łęczyńscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 84-latka z gm. Ludwin. Dzisiaj, 31 lipca policjanci z Oddziałów Prewencji KWP w Lublinie pełniący służbę na terenach wodnych powiatu łęczyńskiego odnaleźli mężczyznę na terenie pustostanu w lesie. Był całkowicie przemoczony i osłabiony.

Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna dwa dni wcześniej wyszedł z domu do którego nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Niezwłocznie po zgłoszeniu do poszukiwań ruszyli policjanci z łęczyńskiej komendy sprawdzając posesje i okolicę, w której zamieszkuje mężczyzna.

Dzisiaj policjanci z Oddziałów Prewencji KWP w Lublinie pełniący służbę na terenach wodnych powiatu łęczyńskiego odnaleźli zaginionego 84-latka. Mężczyzna został znaleziony przy pustostanie w lesie znajdującym się w miejscowości Nowy Orzechów.

Policjanci zauważyli w krzakach przed pustostanem leżącego zaginionego mężczyznę. Funkcjonariusze udzielili mu pomocy i wezwali pogotowie. Odnaleziony mężczyzna był całkowicie przemoczony i osłabiony. 84-latek nie był w stanie poruszać się i z trudem prosił o wodę. Policjanci uratowali mężczyźnie życie.

Przybyły na miejsce zespół pogotowia ratunkowego stwierdził, że mężczyzna jest odwodniony i w stanie hipotermii. Policjanci pomogli przenieść 84-latka do karetki, ponieważ teren na którym odnaleziono zaginionego jest trudno dostępny i nie było możliwości wjazdu na posesję.

Łęczna 31 lipca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876