W bieżącym roku powiat łęczyński obchodzi 20-lecie swojego funkcjonowania. Jubileusz jest okazją do wyróżnienia osób i podmiotów, których działalność oraz szczególne osiągnięcia przyczyniają się do rozwoju społeczno-gospodarczego powiatu łęczyńskiego oraz promocji jego walorów turystyczno-kulturowych w kraju i poza jego granicami.

W związku z powyższym starostwo powiatowe w Łęcznej organizuje konkurs „Złoty Gryf”. Nabór kart zgłoszenia trwa do 30 sierpnia. W ramach konkursu przewiduje się przyznanie nagród w czterech kategoriach – działalność: gospodarcza, społeczna, sportowa, kulturalna.

Nagroda może być przyznana: osobom fizycznym, osobom prawnym (w tym: instytucjom, organizacjom pozarządowym, przedsiębiorstwom, klubom sportowym, innym podmiotom, działającym na terenie powiatu łęczyńskiego lub szczególnie zasłużonym dla rozwoju powiatu.

Wnioski o przyznanie nagrody mogą składać: przewodniczący Rady Powiatu Łęczyńskiego; Zarząd Powiatu Łęczyńskiego; radni Rady Powiatu Łęczyńskiego, w liczbie co najmniej 3; burmistrz/wójt gminy z terenu powiatu łęczyńskiego; radni rady gminy z terenu powiatu łęczyńskiego, w liczbie co najmniej 3; instytucje, organizacje i stowarzyszenia gospodarcze, społeczne, sportowo – kulturalne z terenu powiatu łęczyńskiego; mieszkańcy powiatu łęczyńskiego, w liczbie co najmniej 20.

Nagrodą w konkursie jest statuetka. Wręczenie nagród odbędzie się podczas dożynek powiatowych 2019, które odbędą się w Łęcznej 15 września.

Łęczna 26 sierpnia 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876