Łęczyńscy policjanci wykryli sprawcę, który we wrześniu uszkodził zaparkowany w Milejowie samochód. Wandal wgniótł karoserię renault w kilku miejscach. Zatrzymanym okazał się 18-latek, który przyznał, że zniszczył cudzy pojazd podczas powrotu z alkoholowej imprezy.

Policjanci pod koniec września br. przyjęli zawiadomienie o uszkodzeniu stojącego na parkingu w Milejowie samochodu marki Renault. Jak wynikało ze zgłoszenia, wspomnianej nocy słychać było hałasy i okrzyki młodzieży. Dopiero rano pokrzywdzony stwierdził, że na masce swojego pojazdu znalazły się liczne wgniecenia karoserii.

Sprawą ustalenia i zatrzymania wandala zajęli się kryminalni. Ustalili, że jest nim 18-letni mężczyzna. Wczoraj, 7 października usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Nastolatek oświadczył, że uszkodził samochód w momencie, kiedy wracał pijany z imprezy. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

Łęczna 08 października 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876