Podczas minionego weekendu na drogach powiatu łęczyńskiego policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców. Grozi im kara do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz dotkliwe konsekwencje finansowe.

Jako pierwszy w miejscowości Milejów w ręce policjantów wpadł 47 letni mieszkaniec gminy Puchaczów, który kierował citroenem posiadając blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Jazda po alkoholu nie uszła również na sucho 36 letniemu kierowcy volvo. Jak się okazało mężczyzna wsiadł za kółko samochodu mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialnym kierowcom mundurowi zatrzymali prawo jazdy.

Kolejny nietrzeźwy kierowca, to 62 letni kierujący motorowerem. Mężczyzna został zatrzymany na terenie gminy Spiczyn przez policjantów ruchu drogowego. W wydychanym powietrzu miał ponad 1 promil alkoholu i dodatkowo cofnięte uprawnienia do kierowania z powodu nie poddania się badaniom lekarskim.

Nieodpowiedzialni kierowcy będą musieli się pożegnać na dłuższy czas z prawem jazdy. Poza tym grozi im kara do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz dotkliwe konsekwencje finansowe.

Łęczna 14 października 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876