54 letni kierowca mitsubishi, na prostym odcinku drogi nie zapanował nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Był nietrzeźwy, wkrótce stanie przed sądem.

Dyżurny łęczyńskiej komendy otrzymał wczoraj (14 maja) zgłoszenie, że na trenie gminy Łęczna pojazd marki Mitsubishi wjechał do rowu. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci potwierdzili tą informację. Mundurowi ustalili, że kierujący mitsubishi na prostym odcinku drogi nagle stracił panowanie nad pojazdem i zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Po zbadaniu przez mundurowych stanu trzeźwości 54 letniego kierowcy okazało się, że ma ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna oświadczył policjantom, że wcześniej wypił kilka piw.

Nieopowiedzianemu kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy i wkrótce odpowie przed sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2, sądowym zakazem kierowania pojazdami i dotkliwymi konsekwencjami finansowymi.

Łęczna 15 maja 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876