23 sierpnia w miejscowości Dratów (gm. Ludwin) kierujący samochodem marki Honda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Auto dachowało i zakończyło jazdę w przydrożnym rowie.

W godzinach południowych dyżurny łęczyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o dachowaniu pojazdu w miejscowości Dratów gm Ludwin. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdem marki Honda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze po czym stracił panowanie nad pojazdem. Pojazd dachował i „wylądował” w przydrożnym rowie uszkadzając przy tym znaki drogowe.

W wyniku zdarzenia element znaku drogowego uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd marki Mitsubishi powodując na szczęście tylko niewielkie uszkodzenia w pojeździe. W momencie zdarzenia droga była mokra po opadach deszczu. Na szczęście uczestnikom zdarzenia nic się nie stało.

Łęczna 25 sierpnia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876