Policjanci z łęczyńskiej komendy zatrzymali 54-latka, który włamywał się do niezamieszkałych domów i sklepu na ternie gminy Puchaczów. Łupem złodzieja padały elektronarzędzia, materiały budowlane, papierosy i alkohol.

54-letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego został zatrzymany wczoraj przez łęczyńskich policjantów. To efekt pracy kryminalnych, którzy ustalili, że mężczyzna może mieć związek z włamaniami do niezamieszkałych domów na terenie gminy Puchaczów. Do przestępstw tych doszło kilka lat temu. Sprawca dokonał szeregu włamań do sklepu, niezamieszkałych i nowo budowanych domów, a łupem padały między innymi elektronarzędzia, materiały budowlane, papierosy i alkohol. Łączna wartość strat poniesionych przez pokrzywdzonych została oszacowana na kwotę ponad 12 tysięcy złotych.

Zaskoczony zatrzymaniem 54-latek nie uniknie odpowiedzialności za czyny popełnione sprzed kilku lat. Mężczyzna już usłyszał zarzuty, do popełnienia których się przyznał. Wkrótce odpowie przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

Łęczna 24 września 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876